Uskupení pedagogů GANDALF je složeno z lidí věnujících se i přes rok dětem a to zejména v zájmových sdruženích. Pořádáme letní tábory a další různé akce. Svou činnost určenou pro širší veřejnost jsme zahájili v roce 2003. Zaměřujeme se především na originální a bohatý program, který má být pro dítě opravdovou „pochoutkou“.

Dáváme přednost kvalitě před kvantitou. Nižší počet dětí na akcích, než obvykle bývá na jiných táborech a akcích, dává prostor pro individuální přístup, realizaci kvalitního programu a formování kamarádských vztahů mezi dětmi samotnými, ale i ve vztahu k vedoucím. Podle reakcí dětí a jejich zájmu se tyto základní myšlenky daří naplňovat.


Gandalf byl moudrý a vlídný čaroděj, nyní i Vám naším prostřednictvím nabízí své služby, aby vykouzlil nezapomenutelné vzpomínky z letního tábora a dalších akcí...

Novinky

  • Přihlášky podzim 2020

    Byly zveřejněny přihlášky na podzimní akce 2020 – k dostání na stránkách událostí zde na webu: R+D: http://www.gandalfnet.cz/?post_type=ai1ec_event&p=3814 Klasická akce: http://www.gandalfnet.cz/?post_type=ai1ec_event&p=3532
  • Tábor 2020 BUDE!

    🙂
  • Jarní víkend R+D

    Informace k letošnímu jarnímu rodinnému víkendu zveřejněny. Informace o klasickém víkendu, který bude v průběhu května až v průběhu dubna.

Akce

Nadcházející události

Nejsou žádné nadcházející události.